یک خبر برای علاقه مندان به فروش عکس

من ببر نیستم!
پیچیده به بالای خودم، تاکم

پوست اندازی سایت 
Sib.ir
001
ابتدای بهمن سال 1394 مصادف بود با پوست اندازی گرافیکی سایت www.sib.ir  . اتفاقی که به لحاظ رشد فیزیکی سایت فاز دوم محسوب می شود.

از افتتاح رسمی سایت حدود یک سال گذشته و به این مناسبت مدیران سایت توضیحاتی را در باب "آنچه بر ما گذشت" صرفا برای مخاطبان عکاس ارائه خواهند داد.

1- سایت www.Sib.ir  هرگز و حتی دقیقه ای متوقف نبوده و مدیران سایت در حال جستجو یا تکمیل اطلاعات پیرامون به مقصد رساندن سایت بوده اند. بررسی بازار هنری شهر های ونیز، نیویورک و کلن .... و همچنین مطالعه و پژوهش منابع موجود مهمترین آن هاست.

2- با توجه به اینکه سایت www.sib.ir  در عمل اولین پایگاه مجازی در این حوزه ی اقتصاد عکاسی است، شمرده و حساب شده قدم بر داشتن مهمترین هدف گذاری بوده است. باید بدانیم "برداشتن قدم های کوچک" والاتر از "منتظر برداشتن یک گام بزرگ ماندن" است.

3- فاز اول و دوم سایت www.sib.ir  مخاطبان ایرانی دارد و تا رسیدن به فاز پنجم، بازار هدف را کشور ایران و مخاطبان فارسی زبان تعریف کرده است. در این راستا لازم است واقع بینانه به موضوع نگاه کنیم. قبل از هر چیز مردم ایران لازم است بدانند "عکس یک کالای هنری است" و به رایگان عرضه نمی شود و در گام دوم باید تفاوت یک "پوستر" را با یک "اثر هنری شناسنامه دار" متوجه شود. این مسائل در کلام ساده است اما در عمل پر هزینه و وقت گیر است.

4- هنر گسترده است و سلیقه های مختلفی را در بر می گیرد. سایت www.sib.ir  هرگز نفی کننده ی هیچ سبکی از عکاسی نیست، صرفا در این برهه از زمان اقدام به انتشار و معرفی آثار "دکوراتیو" نموده است. این آثار ژانر های متععدی از عکاسی را در بر می گیرد که شهروندان عادی، صاحبان صنایع و مشاغل مخاطبان ویژه ی آن هستند.

2__3_

5- www.sib.ir  یک مجموعه ی اقتصادی است و به صورت مشترک اهداف سرمایه گذاران سایت و شرکای تجاری، که همان عکاسان باشند را در نظر دارد. مدیران سایت و عکاسان با هم نفع خواهند برد، صداقت و شفافیت اولین و مهمترین خصیصه ی مدیران سایت خواهد بود.

6- چنانچه می دانید سایت توسط دو تن از عکاسان ایرانی مدیریت می شود و ده ها عکاس را به عنوان مشاور و منتقد در کنار خود می بیند. شناخت متقابل مدیران سایت از جامعه ی عکاسی و علم اقتصاد به سرانجام رسیدن اهداف مالی سایت را محقق خواهد نمود.

002

7- بازار هنر بازار سر در گمی است، اما مدیران سایت جهت تدوین قوانین مرتبط با نسخه بندی(ادیشن) ، اصول حرفه ای عرضه ی آثار هنری، قوانین مرتبط با حقوق مولفین و مصنفین و در نهایت راهکار های جلوگیری از بروز سو استفاده های احتمالی، جلسات متعددی را با حقوق دانان کار آشنا برگذار کرده است و در قانون گذاری هرگز خود گویی نکرده است.

8- هنر و اقتصاد هنر اشتراکات و افتراقاتی دارد، سایت www.sib.ir  با پرهیز از رفتار شعاری سعی در ایجاد واقع بینی بین شرکا و خریداران آثار دارد.

9- www.sib.ir  همواره از بلندپروازی هایی که منجر به سقوط و دلسردی می شود پرهیز داشته و همراهی و از آن مهمتر همدلی عکاسان ایرانی را می طلبد. لیکن چشم انتظار بیان نقاط ضعف و قدرت خود از سوی شماست. برای رسیدن به بازاری چشمگیر همیار هم باشیم و مسایل مورد نظرتان را به ایمیل زیر ارسال نمایید. Art@sib.ir
بی صبرانه مشتاقیم از نسخه ی به روزشده ی سایت با امکانات جدید و کارآمد بازدید نمایید.

با تقدیم بهترین آرزو ها، مدیران سایت www.sib.ir

bytecoin mining level [ ۰۶ خرداد ۱۳۹۶ ]

best cryptocurrency to buy now bytecoin news


:
:
:
:
:
اگر تصویر نمایش داده نشده است و یا خوانا نیست، لطفا بر روی آن کلیک کنید تا عبارت جدیدی نمایش داده شود.